• ۰۲۱۷۴۵۰۱۷۷۷
  • ۰۹۱۰۲۰۱۸۳۲۳
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

سبک ترکیبی

سبک ترکیبی - تلفیقی روف گاردن | با گاردن

سبک ترکیبی یا التقاطی، سبک متفاوت و هیجان انگیزی است که میتواند در داخل خانه، آپارتمان، اداره یا هتل و فضاهای دیگر شکل بگیرد. این سبک باعث ایجاد حس آزادی، تخیل و نوگرایی در فضا می شود. سبک تلفیقی برای افراد مدرنی که می خواهند چیزی نو خلق کنند و برای نشان دادن شجاعت خود و نیز از حرکت کردن به فراتر از حد معمول نگران نیستند، عالی است. سبک تلفیقی ترکیب مناسبی از شرق و غرب، مدرن و کلاسیک، نو و قدیمی، هرج و مرج اما منظم در فضاهای داخل است.

سبک ترکیبی انواع دوره ها و سبک ها را شامل می شود که همه آنها از طریق استفاده از  رنگ و بافت، شکل و پرداخت کار در سبک های گوناگون در فضا بوجود می آید.

سبک ترکیبی به عنوان یک سبک معماری در نیمه اول قرن نوزدهم ظاهر شد. قاعده اصلی آن خروج از محدوده سفت و سخت معماری کلاسیک و افزایش اهمیت عملکرد ساختمان ها به همراه فضاهای داخلی آنها است. هر فضایی برای سبکی منحصر به فرد مناسب است و نباید برای همه فضاها به یک شکل عمل کرد. سبک اکلکتیک – التقاطی را می توان به عنوان ترکیبی از سبک های مختلف دیگر تعریف کرد که مجموعه ای از عناصر جمع آوری شده از منابع مختلف است.

طراحی به سبک ترکیبی با این واقعیت پیچیده می شود که ایجاد تعادل بین ترکیبی از سبک ها و ویژگی های هر یک، کار آسانی نیست. به طوریکه سردرگمی، خشونت، طراحی تعمدی و سرسری قابل قبول نیست.

چرا بام به سبک ترکیبی

بام به سبک ترکیبی در ساختمان، جزیره ای از راحتی، خلاقیت خاص و منحصر به فرد را در قلب کلان شهر ایجاد می کند.

برای ایجاد فضایی متعادل و هماهنگ در این سبک، باید حتما اطلاعات کافی و دانش اساسی از اصول اولیه سبک های مختلف دیگر را دانست. بنابراین حتما لازم است که به متخصصان امر در این زمینه رجوع کرد. بخش طراحی با گاردن در همین راستا بوجود آمده است تا به خواسته آن دسته از عزیزانی که نیازمند طراحی اصولی و کارشناسانه فضای خود هستند، پاسخ دهد.


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به تیم باگاردن می باشد.